KURZ PLODNÝ ŽIVOT

Cokoli, co ve svém životě tvoříme - pracovní projekt, vztahy či děťátko - musí vyrůstat z výživné půdy (našeho lůna). O semínko je třeba pečovat, zalévat jej a odstraňovat z jeho blízkosti plevel. Potom může ze semínka vyrůst rostlina či strom, které vydají své plody.

​Toužíte do svého života přivítat děťátko a chtěla byste mu nachystat v bříšku co nejpříjemnější "pokojíček"? Snažíte se o miminko již nějakou dobu a zatím se to nedaří? Možná máte pocit, že jste již zkusila vše možné i nemožné a ze všeho snažení cítíte únavu a smutek. Zkuste proto věnovat tento čas na přípravu sama sobě, zanořit se po dobu jednoho měsíce do svého lůna, spojit se s jeho moudrostí a požádejte jej o odpovědi, spojené s příchodem děťátka do vašeho života.

CO NA VÁS ČEKÁ

  • Meditace, spojené se 4 fázemi cyklu ženy a Měsíce:

novoluní - menstruace a spojení s lůnem Země

dorůstající Měsíc - zahrada lůna a zasazení semínek do vaší zahrady

úplněk - ovulace a spojení s Vesmírným lůnem
ubývající Měsíc - tři vědmy a jejich kouzelný kotel

novoluní - spojení s dušičkou děťátka

  • Jemná jóga pánevní přítomnosti po dobu 1. spirály
  • Tanec probuzení lůna po dobu 2. spirály
  • Informace k semináři v pdf podobě v rozsahu 55 stran

  • Tvořivé projekty, dechová cvičení a výživová doporučení

  • Léčení starých zranění a hojivá náruč Matky Boží

  • Spojení s vnitřní moudrostí

  • Zamyslíte se nad následujícími otázkami:

Proč chci děťátko? Kým jsem byla/kde jsem se ve svém životě nacházela předtím, než jsem začala toužit po děťátku, čeho jsem si na svém životě vážila? Co v mém životě chybí a děťátko mi to může přinést? Jak by můj život vypadal, kdybych děťátko nikdy neměla? Jaké projekty, sny či situace - kromě děťátka - toužím zrodit?Jaké kvality od své matky bych děťátku chtěla předat a jaké nikoli? Jaké kvality "dělají" skvělou mámu?


Tento seminář můžete absolvovat z pohodlí svého domova, v ELEKTRONICKÉ PODOBĚ.

Tuto transformační cestu můžete podniknout doma, ve svém tempu, trvá 30 dní. Po dobu jednoho měsíce cestujete 4 fázemi Měsíce a svého vlastního cyklu (pokud váš cyklus není sladěn s rytmem Měsíce, můžete cestovat buď od novoluní k novoluní či od své menstruace k menstruaci). Kurz je rozdělen do dvou částí (2 spirál) po 14 dnech - vždy obdržíte elektronické podklady ve formátu mp3 a pdf na dané období. V průběhu celého měsíce můžete cvičit jemnou jógu pánevní přítomnosti. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě, dobu cvičení a meditací si určujete samy.

Cena webové verze: 3.700,-Kč. Pokud byste o ni měly zájem, neváhejte mne, prosím, kontaktovat.