Žiji zde čtyři desítky let, společně se svým manželem, synem a dcerou. Jednou za 14 dní se naše rodina ještě rozrůstá o manželova syna z prvního manželství. Vystudovala jsem VŠE Mezinárodní vztahy. Kdysi jsem pracovala v IT, oblasti vzdělávání i jako "lovkyně lebek" (headhunter)  v oblasti lidských zdrojů.

Lidé mě "bavili" a zajímali vždy, jen jsem se postupně nořila hlouběji a hlouběji. Při mateřské dovolené jsem začala vést první kurzy jogy a gravidjogy. Absolvovala jsem 5-letý terapeutický výcvik u Horsta Tiesslera (přímý žák Osha) a Martiny Janků. Jsem absolventkou bylinkové školy Lenky Martanové a roční Školy čichu Petry Hlavaté, zaměřené na práci s přírodními esencemi.


V letech 2012-2017 jsem účastnila intenzivního mezinárodního cyklu seminářů Womb/Hara Awakening - Probuzení lůna/hara (pod vedením Azry a Seren Bertrandových - USA). Tyto semináře byly zaměřené na práci s naší základní životní silou, sexualitu, prenatální psychologii, bioenergetiku a práci s dotekem. Absolvovala jsem Fertility Massage Therapy Training u Clare Spink (Anglie), díky čemuž mohu tuto masáž provozovat i zde v ČR.

V současnosti působím také jako lektorka jógy, učitelka angličtiny, občas pořádám semináře, zaměřené na ženské zdraví a plodnost, a překládám knihy s danou tématikou.

Se svým mužem provozujeme farmu Meloun.  

HeraRosa, Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!