Zde naleznete příběhy českých a anglických žen, které - podobně jako Vy - kráčely po cestě ženství a mateřství. Tyto ženy chodily na masáže buď ke mně nebo k mé učitelce - Clare Spink (www.fertilitymassage.co.uk). Nechť vám jsou inspirací, jež vám dodá potřebnou důvěru a klid na duši, že nic není nemožné :-)


Nikol, Praha, listopad 2020

Přišla jsem k Martině, když jsem za sebou měla dva pokusy umělého oplodnění - neúspěšně. Byla jsem zdrcená a smutná. Nejenže vysněné miminko ke mně nepřišlo, ale přístup kliniky byl poměrně necitlivý a já jsem po těchto pokusech měla pocit, že jsem úplně nemožná.

Martina mi doporučila, ať se nějaký čas zkusím na vše vykašlat a "dělat radost sama sobě". Dodala mi víru, že ještě budu moct být máma - navzdory svému věku 42 let. Sdílela se mnou svůj příběh, který pro mě byl velkou inspirací. Začala jsem chodit na hormonální jógu, zkoušela jsem meditovat, trochu jsem upravila jídelníček. Brala jsem čínské bylinky, po kterých jsem cítila, že mám více energie. U Martiny na masáži jsem byla 3x. Bylo to velmi příjemné. Vždy jsem odcházela v klidu a spokojená. Pak jsem si chtěla od všeho odpočinout - i od alternativy :-)

Tuto zprávu píši, když moje malá holčička spí. Je tak krásné se na ní dívat. Přišla ke mně pár týdnů poté, co jsem se rozhodla "nedělat v tomto směru už vůbec nic" :-) Cítím ohromný vděk a chtěla bych Martině poděkovat - vím, že byla důležitou součástí mé cesty. Byla podporou ve chvílích, kdy jsem to nejvíc potřebovala.

Rozhodně tuto masáž doporučuji všem ženám, které potřebují emoční a fyzickou podporu na cestě k početí a vytouženému děťátku.

Karolína, Praha, duben 2020

Masáž plodnosti mohu z celého srdce doporučit, je to nádherný zážitek, jak fyzicky tak duchovně. Masáž je velmi jemná a příjemná, je krásně mít možnost užít si sesterský dotyk, kterého máme jako ženy většinou tak málo. Jde ale i o nádherný a hluboký spirituální zážitek. Příjemnė je i následné popovídání o prožitku. Na masáži jsem byla dvakrát, pokaždé to byl velmi krásný, hluboký a inspirující zážitek na cestě za moji skvělou dceruškou, která se mi před nedávnem narodila. 

Moc se těším, až budu plánovat další děťátko a zase se s ním k Martině přijdu setkat. Děkuji.

Anon, Londýn, květen 2016

Je mi 36 let a trpím PCOS (syndromem polycystických ovarií). Od dob dospívání jsem mívala bolestivé, nepravidelné periody, někdy nesnesitelně bolestivé. U Clare jsem měla dohromady 4 terapie. Během první masáže jsem své děloze řekla, jak moc bolesti, stresu a úzkosti mi způsobila. Byla jsem vlastně dost ohromená, netušila jsem, kolik zášti v sobě ke své děloze chovám.

Má děloha odpověděla, že není třeba se vinit. Spatřila jsem zanedbanou, starou ženu, která žije v mé děloze, cítila jsem, že jí potřebuji vzít "domů", dát jí koupel a postarat se o ni. Doma jsem o této vizi mnohokrát meditovala a po čase se daná stará žena změnila v krásnou mladou ženu - to jsem byla já.

Druhý den ráno jsem dostala měsíčky a užasla jsem - byly naprosto bez bolesti a větších krevních sraženin. Další menstruaci jsem měla pouze po 5 týdnech - opět bez bolesti a krevních sraženin. Bylo to velmi nečekané, jelikož mé periody byly obvykle velmi nepravidelné.

Při čtvrté masáži jsem Clare říkala, že má menstruace je opět zpožděná, i když již cítím premenstruační symptomy, takže by měla brzy přijít. Když jsem se vrátila z masáže domů, zjistila jsem, že má menstruace právě začala!

Jarka, Plzeň, srpen 2019

U Martiny jsem byla celkem 3x, protože jsem toužila po 2. děťátku. Předtím jsem o děťátko dvakrát přišla a bylo to pro mě velmi těžké. Cítila jsem hluboký smutek a měla jsem pocit, že nejsem "dost dobrá", když nedokáži donosit dítě. Lidé se vás neustále ptají, kdy bude druhé miminko a vám se rozhodně nechce všem danou situaci vysvětlovat. Martinka mi vždy naslouchala a ujišťovala mě, že tuto situaci můžeme změnit. 

Po masáži jsem se cítila velmi dobře a když jsem přemýšlela o budoucnosti, svitla mi opět naděje, že se to podaří. Upravila jsem jídelníček, vyřadila cukry a bílou mouku a zařadila více "dobrých" tuků a bílkovin. Brzy po třetí masáži jsem otěhotněla. Nyní jsem maminkou jednoho chlapečka a krásné malé holčičky. Neskutečně si to užívám!

Věřím, že mi masáž pomohla. Moc ji doporučuji každému, kdo čelí problémům s plodností. Pocítíte opět naději a budete se cítit celiství.

Dana, Praha, červen 2019

Po masáži u Martiny se cítím vždy velice příjemně: krásná energie, její kouzelný dotek a péče mi dělají moc dobře. Absolvovala jsem 2 masáže a jsem si jistá, že holistický přístup je pro mě ta správná cesta.

Dozvěděla jsem se hodně o svém těle, jednotlivých fázích cyklu a příznacích ovulace. Na duchovní úrovni jsem procítila svou ženskost a spojila se se svým lůnem prostřednictvím obrazů, které ke mně přišly. Co se fyzické roviny týče, mé cykly se velmi zlepšily - má menstruace je nyní více pravidelná s jasně červenou krví a bez bolestí! Děkuji!

Jo, Kent, listopad 2013

Nebudu toto sdílení začínat výkřikem "jsem těhotná", jelikož mě tyto příběhy vždycky dost štvaly. Začnu tím, že věřím, že to byla směsice kroků, které k nám naše děťátko přivedly - a Clare byla jedním z nich.

Po mnoha neúspěšných pokusech a IVF, kdy jsem neprodukovala žádné folikuly, po 3,5 letech snažení jsem byla naprosto zoufalá, chtěla jsem se stát matkou, bylo to všechno, na co jsem dokázala myslet.

Nejdříve jsem začala měnit svůj přístup - svou mysl. Rozhodla jsem se, že zamezím veškeré negativitě a namísto "zoufalého chtění" začnu "ji/jeho k nám vítat". Kdykoli jsem měla volný okamžik, hovořila jsem se svým děťátkem, říkala jsem mu, jak moc ho s manželem milujeme a těšíme se, že se s námi setká. Za druhé jsem věděla, že ona negativita způsobila blok mezi mou myslí a tělem - zejména mými vaječníky - které jsem v daném momentě rozhodně nemilovala. Když jsem uslyšela o Clare a jejích masážích, okamžitě jsem věděla, že ji musím navštívit.

Přestože Clare chtěla vědět podrobnosti z mé minulosti, rozhodně mi nedala pocítit, že by mě to mělo nějak definovat. Chtěla jsem se spojit se svým tělem a duchovně se propojit se svým budoucím děťátkem. Clare mi okamžitě porozuměla, odložila poznámky a začala se věnovat práci se svou intuicí.

Propojila jsem se se svým tělem a myslí. Byl to krok z mé hlavy, která "stále jen chce", k vytvoření fyzického přijímajícího prostoru. Ženy milují péči a příležitostné masáže, ale když bojujete s početím jako jsem bojovala já, rozhodně vám doporučuji masáž na podporu plodnosti, která se zaměřuje na důležitá místa, umožňující vytvoření přívětivého prostoru pro vaše budoucí děťátko.

Přeji vám mnoho štěstí a nepřestávejte ji/jeho volat. Potřebují vědět, že jsou milované.


HeraRosa, Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!