Uspořádám pro Vás individuální rituál napařování lůna.

Jemné napařování pánevní oblasti - za pomoci léčivých bylinek a olejů - je starodávnou technikou, jak energeticky, emočně a fyzicky pročistit a vyživit ženské lůno. Mnoho starých kultur znalo sílu tohoto očistného napařovacího rituálu. Ve starověkém Egyptě, v mayské tradici, tradičním korejském léčitelství (chai-yok) nebo v Indii se používala napařovací lázeň k léčení problémů spojených s plodností, endometriozou, cystami, fibroidy a menstruačními obtížemi. V mayské kultuře využívaly tuto lázeň ženy i muži při problémech s impotencí a nedostatkem tepla v těle.

Pokud se tato lázeň provádí rituálně, spolu s dýcháním do lůna, případně modlitbou, stává se mocným prostředkem - cestou do ženské dimenze. Tím, že přivedeme teplo a život k našim kořenům a do pánevní oblasti, můžeme jemně uvolnit energetické bloky a bolesti z tohoto i minulých životů. Když se uvolní zaseknutá energie, probudí se tvořivá energie a může opět volně proudit naším tělem. V USA existují centra se speciálně upravenými napařovacími židlemi "pro královnu", v ČR si můžeme nechat vyrobit speciálně upravené štokrle s otvorem uprostřed, na něž se posadíme a přikryjeme se dekou nebo dlouho sukní.


Napařovací rituál pomáhá:

  • povzbudit a podpořit plodnost, regulovat hladinu hormonů

  • čistit a detoxikovat (zejména po porodu, potratu nebo při užívání hormonů)

  • přirozeně vyladí měsíční cyklus ženy, zmírní premenstruační potíže

  • léčit cysty, fibroidy, endometriozu, prolaps dělohy

  • zvyšuje citlivost a vnímavost joni a lůna

  • spojuje nás s naším vnitřní moudrostí

  • aktivuje naši vitální životní energii
  • zvyšuje libido a podporuje sexuální "apetit"
  • je významným aktem sebelásky


Pokud byste měly zájem o osobní rituál napařování s individuální meditací, neváhejte mě kontaktovat. Cena je 1.000Kč/hodinovou terapiiZ naší farmy Meloun si také můžete objednat směs bylinek na napařování. V této směsi naleznete: měsíček, levanduli, plátky růže, sléz, kontryhel, řebříček (45g). Směs vystačí na cca 3 příjemné obřady. Cena: 110,-Kč.


Kontraindikace: období menstruace, těhotenství, otevřené rány/zánět pohlavních orgánů. Ženy, snažící se aktivně otěhotnět, by neměly napařování provádět ve druhé části svého cyklu (ovulace => menstruace) - tedy v době, kdy by zde již potencielně mohla být duše děťátka.


HeraRosa, Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!