JAK DANÁ TERAPIE PROBÍHÁ ?


Masáž na podporu plodnosti je kombinací několika technik práce s tělem, které čerpají inspiraci z různých kultur. Základem této masáže je terapie, známá jako abdominálně-sakrální masáž. Dále pracuji s použitím šátků rebozo, pulzováním, reflexní terapií a řízenými vizualizacemi. Každá masážní procedura je jedinečná - na základě potřeb a požadavků každé klientky v daném okamžiku.


Masáž břišní oblasti

Oblast břicha je naším druhým mozkem, epicentrem emocí, místem se značnou koncentrací nervových buněk. Masáž břicha se zaměřuje na uvolnění fyzického a emočního napětí, pomáhá uvolnit ztvrdlou tkáň, která se v našich střevech akumulovala po mnoho let. Podporuje přirozený pohyb peristaltiky a tak způsobuje, že se cítíme lehčeji a svobodněji. Dochází ke stimulaci vnitřních orgánů, včetně jater a žlučníku, a tím k uvolnění a odstranění odpadních látek.

V našem zažívacím traktu se nachází 80% našeho imunitního systému. Imunita, trávení a plodnost jsou úzce spojené nádoby. Je tedy důležité věnovat se celé oblasti břicha, abychom dosáhli stavu homeostázy (udržování stabilního vnitřního prostředí).

Oblast solárního plexu je místem, v němž si často držíme stres, strach a úzkosti. Prostřednictvím jemné masáže oblasti břicha přichází pocity uvolnění a pohody. 


Pulzování 

Pulzování je rytmickou variantou práce s tělem, která využívá jednoduché techniky houpání/kolébání. 

Tato technika umožňuje systému těla a mysli, aby uvolnil hluboce zakořeněné fyzické a emoční napětí a nerovnováhu. Tak dojde k vytvoření prostoru, v němž bude zablokovaná tvořivá energie volně proudit a my se budeme cítit svobodněji, více v těle a v klidu.

Je to velice uvolňující technika, která masírované osobě zároveň přináší pocit nové energie a vitality. Je to způsob, jak vše pustit a nechat plynout a ponořit se do vnitřního rozlehlého prostoru.


Šátky rebozo 

Rebozo je tradiční šátek, který nosí a používají mexické ženy. Mexické porodní asistentky jej používají při masážní technice, zvané manteada. Rebozo se také používá při poporodním rituálu "zavírání kostí". 

Rebozo masáž je velmi uvolňující, vyrovnává a uvolňuje pánev, spodní část páteře, dělohu a přilehlé vazivo a umožňuje děloze, aby se usadila do správné polohy. 

Při masáži na podporu plodnosti se zavinuje oblast spodního bříška, přivádí se pozornost k oblasti lůna. Žena má pocit bezpečí a klidu, cítí se držená a podpořená. 


Řízené vizualizace

Masáží těla dochází k uvolnění napětí a emočního stresu. Naším tělem pak opět může volně proudit životní energie. 

V určitém okamžiku mi prostřednictvím intuice mohou přijít určité vize a mohu Vás vést do meditace/řízené vizualizace, abychom společně vyčistily emoční bloky a otevřely cestu nové energii, děťátku či jiným tvořivým projektům. Své pocity a vize s Vámi vždy na konci terapie sdílím, případně Vám mohu dát určité rady a doporučení.


CENA

Cena za 1,5 hodinovou proceduru včetně počáteční a závěrečné konzultace je 1099,-Kč. Při opakované proceduře cena klesá na 990,-Kč.


* Pro matky samoživitelky, studentky a ženy ve finanční nouzi je možné dohodnout individuální cenu.HeraRosa, Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!